Tıp ( İngilizce)

Tıp (İngilizce)

Hem tıp (İngilizce) eğitiminin kenti hem de doyasıya eğlence kenti olan Odessa’da üniversiteler çok gelişmiştir. Odessa tıp üniversitesi uygun harç rakamları ile binlerce gence kapılarını açmaktadır.

Tıp (İngilizce)

Odessa Tıp Üniversitesi yurtdışı üniversite eğitimi almak isteyen gençler için kaçırılmaz fırsatlar arasında kendini göstermektedir. Pek çok genç bu üniversitede eğitim görme hayalini kurmaktadır. Yurt dışında kaliteli eğitim standartlarını hayatına mal etmek isteyen gençler arasındaysanız siz de bu üniversite tercihini gerçekleştirebilirsiniz. 1900’lü yıllarda kurulan bu yurtdışı eğitim merkezi 1996 yılından beri tıp alanında İngilizce eğitim sürecine başlamıştır. Siz de geleceğin doktoru olarak iyi bir tıp eğitim merkezinde eğitim görmek istiyorsanız Odessa Tıp Üniversitesi sizler için kaçırılmaz fırsatlar arasında yer alabilecek yerlerdendir.

Tıp eğitimi için Odessa Tıp Üniversite harçları ne kadardır? Tıp eğitimi kaç yıldır?

Tıp eğitimi için Odessa tercihinde bulunarak oldukça uygun harç miktarları ödeyerek eğitim sürecinize köklü bir başlangıç gerçekleştirebilirsiniz. Hazırlık okulu için 1500-1750 $ arasında değişen harç ödemelerini yapmanız gerekecektir. Rusça ya da İngilizce eğitim hayatına tabii durumunuza göre değişen harç miktarları kayıt sürecinde sizden talep edilecektir. Eurostar yurtdışı eğitim danışma birim ziyaretlerinde bulunarak harç ödemeniz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda Odessa Tıp Üniversitesi tıp hayatında merak ettiğiniz diğer konular içinde birçok konuda fikir sahibi olabileceksiniz. Bu üniversitede eğitim sürecinizde tıp eğitimi için yaklaşık 6 yıl boyunca eğitim almanız gerekecektir.

Sınav sisteminin hüküm sürmediği sizi puansız kabul edecek bir üniversite olarak yurtdışı seçeneğinde ilk sırada olmak hedefimiz. Sınav puanınıza bakmaksızın meslek lisesi ya da lise diploması mezunu olma koşulunu gözeterek kayıt işleminizi dikkate alabilmekteyiz. Sağlık alanı tercihinizde tıp seçeneği küçüklüğünüzden beri hayalinizden çıkmıyorsa bu kaliteli eğitim birimini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

İnsan sağlığı üzerinde yapacağınız lisans çalışmaları sürecinde başarı kaydedebileceğiniz bir üniversite olarak sizlerin kaliteli eğitimden faydalanabilmenize fırsat tanımaktayız. Siz de insan sağlığı konusundaki hassasiyetinizi lisan sürecinizde yaşamak için bu bölümde kendinizi yetiştirebilirsiniz. Gerekli ekipmanları, gelişmiş teknolojik araçlarla dolu uygulama sahalarıyla dolu Odessa Tıp Üniversitesi tercihinizle burada yer almaktan dolayı mutluluk duyabileceksiniz.

Tıp eğitiminizde diğer bilim dallarıyla ilişkili bir biçimde ele alacağınız sağlık konusunu en uzman Avrupa akademik kadrosuyla gerçekleştirmek istemez misiniz? Birçok bilimsel çalışmalarda adı geçmiş personellerle bir araya gelebilme fırsatını size sunacak olan üniversite imkânlarımızı sonuna kadar kullanmak istemez misiniz? Farklı bilimsel projelerde yer alma ayrıcalığını size sunan imkanları bu ortamda yakalayabileceksiniz. Dersleri teori anlamında en uzman akademik birimden İngilizce dilinde alıp uygulama aşamasına dahil olabileceksiniz. Tıp uygulama sahası olarak sağlık klinikleri, özel ya da kamu hastane ortamları, farklı laboratuvar koşullarını staj yeri olarak karşınızda bulabileceksiniz. Tıp eğitim sürecinde ne kadar başarılı olursanız 6 yıl sonunda o kadar kısa zamanda iş yaşantısına dahil olabilirsiniz. Hangi sağlık alanında istiyorsanız o alanda uzmanlaşabilirsiniz. Seçim için harekete geçmeye var mısınız?

#ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #yurtdışındaüniversiteeğitimi #ukraynaüniversite #ukraynadatıpfakültesi #ukraynadatıp #ukraynadatıpeğitimi #ukraynatıp #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!