Diş Hekimliği

Diş Hekimliği

Taban puanı sınırlaması olmadan diş hekimliği alanında üniversiteye sınavsız olarak girebilmek ister misiniz?

Diş Hekimliği

Odessa Tıp Üniversitesi diş hekimliği öğrencisi olma hayalini gerçekleştirmek isteyenler buraya! Bölüm tercihinizde sizi memnun etme garantisini veren diş hekimliği bölüm tercihinde bulunmaya ne dersiniz? Sağlık konusunda ağız sağlığı hususunda hassassanız bu bölüm sizi tatmin edebilecektir. Ağız sağlığı, ağız içi yaralar, hastalıklar, tedavi yöntemleri, çene sağlığı, diş eti hastalıkları, diş- çene ameliyatları gibi pek çok konuya bu bölümde çözüm geliştirebileceksiniz. Sizlerin eğitim hayatınızda Bologno eğitim kriterleriyle yoğrulup kendinizi geliştirmenize yardımcı olacak olan Odessa Tıp Üniversitesi diş hekimliği bölümü kaliteli sonuçlar alımınızı sağlayabilecektir.

Biyoloji, fizik, kimya ve matematik gibi temel derslerle başlayan eğitim süreciniz burada Bologno ilkelerinde gerçekleşebilecektir. Diş hekimliği Odessa Tıp Üniversitesi farkındalığıyla okumak isteyenler 5 yıl eğitim görerek buradan başarılarıyla anılarak mezun olabilirsiniz. Her sene değişimlere açık akademik kadrosuyla kendini bir adıma daha başarılı mezunlar yetiştirmeye adayan akademik kadro Avrupa kalitesindeki tüm projelerde söz sahibi olmaya çalışmaktadır. Sizleri de bu projelere dahil ederek Avrupa’nın iş sahalarında daha eğitilirken yoğrulma fırsatını yakalama imkanında bulunabilmenize destek olabilmekteyiz.

Odessa Tıp Üniversitesi diş hekimliği bölümünde uygulama eğitimde neler öğrenirsiniz? Uygulama eğitim yerleri nerelerdir?

Uzay ilişkileri yeteneğini geliştirme, el parmak becerisi kazanma gibi yetilerinizde gelişme kaydetme bölümün uygulama sahalarında size aksettirilmektedir. Hasta doktor ilişkisinde başarılı olabilmek için nasıl davranılmalı, halkla ilişkileri geliştirme yöntemleri gibi dersler alarak iş sahanızda başarılı bir hekim olabilirsiniz. Diş hekimliği bölümünde okumak demek sadece diş sağlığını başarılı bir şekilde çözmek demek değildir. İnsan ilişkileri bakımından kendinizi geliştirmiş olmak da sizin için önemli bir artı getirecektir. Uygulama derslerinizde sağlık klinikleri, ağız ve diş sağlığı merkezleri, diş hastaneleri, özel ve kamu hastaneleri, özel klinikler gibi pek çok diş sağlığına ihtiyaç duyulan alanlarda staj yapabileceksiniz. Farklı diş hastalıkları ve tedavi yöntemlerini Avrupa standartlarındaki ortamlarda görebilme şansını da bu üniversitede yakalayabileceksiniz.

Odessa Tıp Üniversitesi diş hekimliği mezunları ile sosyal ağlar üzerinden irtibat kurarak merak ettiğiniz konularda fikir elde edebilirsiniz. Forum sitelerinde, facebook ya da twitter üzerinde paylaşım yapan kişi ya da kişilerle gelecekle alakalı kaygılarınızı sıfıra indirgeme şansı yakalayabilirsiniz. Üniversitemizin eğitim sürecinde yer alma düşüncesini Eurostar yurtdışı eğitim danışma birimlerinden yardım alarak hızlandırabilirsiniz. Sizlerin unutamayacağınız deneyimler, diş hekimliği deneyimleriniz, unvan kazanacak başarılı bir profile gelebilmeniz akademik kadromuz tarafından hedeflenen güzellikler arasındadır. Uygulamalarınız, teoride birçok üniversitede bulamadığınız kaliteyi yakalayabilme fırsatı yakalamanız bizi tercihinizle mümkün olabilecektir. Üniversitemizin ayrıcalıklarını hayatınızda görmek adına biraz aceleci hareket etme tercihinde bulunabilirsiniz. Sizlerin memnun kalacağınız tüm eğitim koşulları ve deneyimli akademik kadro ile her sene daha kaliteli mezunlar yetiştirme hedefindeyiz. Kendini daima yenilikçi düşüncelerle geliştirmeyi hedefleyen bir üniversiteden faydalanma fırsatını yakalamak istiyorsanız neden tercihiniz biz olmayalım ki!

#ukraynadadişhekimliği #ukraynadişhekimliği #ukraynadadişhekimliğieğitimi #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite #ukraynadalisanstamamlama #ukraynalisanstamamlama #dişhekimliğitamamlama #ağızdişsağlığılisanstamamlama #dişprotezlisanstamamlama #ukraynadikeygeçiş

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!