Odessa Restoranları Çok Farklı Seçenekleri İle Dikkat Çekiyor

Odessa Restoranları Çok Farklı Seçenekleri İle Dikkat Çekiyor, Ukrayna’nın beş büyük şehirlerinden biri olan Odessa oldukça eski, tarihi ama aynı zamanda...

Odessa Restoranları Çok Farklı Seçenekleri İle Dikkat Çekiyor

Ukrayna’nın beş büyük şehirlerinden biri olan Odessa oldukça eski, tarihi ama aynı zamanda da üzerinde modern izler taşıyan kaliteli bir şehirdir. Deniz kenarı bir şehir olduğu için özellikle deniz mahsülü satan restoranlara sahiptir. Odessa restoranları çok çeşitli olmakla beraber yerel yemekler de turistlere ve yerel halka sunmaktadır. Restoranlar özellikle uygun ve pahalı restoranlar olarak ikiye ayrılabilir. Uygun fiyatlı restoranlar genel olarak herkes tarafından tercih edilebilir.

  • Pizza Cafe Pomodoro: Bu restoran İtalyan izler taşıyan bir pizza restoranıdır.
  • Molodost: Daha çok yerel yiyeceklerin sunulduğu bu restoran Rus, Doğu Avrupa, Ukrayna yerel yiyeceklerini yapıp uygun fiyatta satmaktadır.
  • Booblik: Vejetaryen kişilerin dostu olan bu restoran Ukrayna’da uygun fiyatlı tercih edilebilecek bir restorandır.
  • Tyulka: Odessa Karadeniz’e kıyısı olan bir şehirdir. Bu sebepten deniz mahsülleri oldukça Ukrayna’da tüketilmektedir. Tyulka ise Rus mutfağı ile harmanlanmış deniz mahsüllerini satar.
  • Puzata Khata: Odessa restoranları arasında self servis yapan içerisinde Rus, Amerikan, Orta Avrupa imzalarını taşıyan bir restorandır.

Odessa Restoranları Arasında Fiyatları Yüksek Olanlarda Bulunmakta

Odessa restoranları elbette uygun fiyatlı olabileceği gibi birinci sınıf restoranlar da Odessa’da bulunmaktadır. Bu restoranlar farklı çeşitteki yemekleri ile dikkat çekmektedir.

  • Bernardazzi: Odessa’nın her anlamda en başarılı restoranlarından olan Bernardazzi her mutfağı barındıran bir restorandır. Doğu Avrupa, İtalyan, Fransız karşımı bir mutfaktır. Aynı zamanda vejetaryen dostu olması ile de dikkat çeker.
  • Sophie Cafe: Giden herkesin ortam kalitesinden ve yemeklerinden memnun olduğu Sophie Cafe, Orta Avrupa, Fransız, Ukrayna yemek kültürünü benimsemiş bir restorandır. Bu sebeple de çoğu kişinin tercihi arasında yer alır.
  • Columbus: Deniz mahsüllerinden denemek isteyen kişiler için harika bir seçenek olan Columbus bulunduğu konum itibari ile de müşterilerin dikkatini çekmektedir.

Odessa Şehri Kalitesi İle Dikkat Çeker

Bu Odessa restoranları , Odessa’ya öğrenci olarak gelmek isteyen kişilere de harika bir ön izlenim oluşturmaktadır. Odessa’da bulunan üniversiteler Avrupa standartlarına uyum gösteren bir eğitim sistemine sahip oldukları içindir ki çoğu yabancı ülke öğrencileri tarafından tercih edilir. Özellikle Türk kültürüne çok çok yabancı olmadığı için Türkiye’de yapılan sınavlarda umduğunu bulamayan öğrencilere Odessa üniversiteleri önerilir. Bu üniversitelerden alınan diplomalar bütün Avrupa ülkelerinde geçerli olmakta bunun yanında Türkiye’de de denkliği bulunmaktadır. Aynı zamanda uygun fiyatları ile de dikkat çektikleri için tercih edilirler. Kayıt için ise sadece lise diplomasının yeterli olması öğrencileri en sevindiren durumdur. Odessa’da yaşam, Odessa üniversiteleri, Odessa restoranları, Odessa otelleri gibi öğrencileri ilgilendirecek konularda en doğru bilgi veya danışmanlık almak isteyen kişiler Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’na başvurarak öğrenmek istedikleri her türlü bilgiye kolayca ulaşabilirler.

#ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #yurtdışındaüniversiteeğitimi #ukraynaüniversite

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!