Kendinizi Güzel Bir Gelecekten Mahrum Etmeyin

Kendinizi Güzel Bir Gelecekten Mahrum Etmeyin, Yurtdışında okumayı tercih ettiyseniz kendiniz ve geleceğiniz için en doğru kararı verdiniz demektir...

Kendinizi Güzel Bir Gelecekten Mahrum Etmeyin

Yurtdışında okumayı tercih ettiyseniz kendiniz ve geleceğiniz için en doğru kararı verdiniz demektir. Günümüzün küreselleşen dünyasında kendinizi hiç durmadan yenilemek ve geliştirmek neredeyse zorunlu bir hale geldi. Eğer başarılı olmak istiyorsak bir adım sonrasını düşünerek yaşamalıyız. Bu yüzden de kendi sınırlarımızı aşmalıyız ve dışına çıkmalıyız. Yurtdışında eğitim alma kararı da tam olarak kendinizin sınırlarını aşmak için yapabileceğiniz en doğru şey olacaktır. Seçeceğiniz ülkenin sizin için avantajlı olması yegane amacınız olmalı. Odessa size birçok avantaj sağlayacak bir ülke.

Hem Avrupa eğitim kalitesini size verirken aynı zamanda da sizi ve ailenizi maddi açıdan zorlamayacak bir ülke. Odessa para birimi ve para bozdurma hakkında bilginiz var mı? Eğer siz de yurtdışında eğitim almak için burayı seçtiyseniz Odessa para birimi ve para bozdurma konusunda birkaç bilgiye ihtiyacınız olacaktır. Yalnız şunu bilmeniz gerekir ki, Odessa’da yaşam çok ucuz. Sizi hiç sıkıntıya sokmadan size mükemmel bir öğrenci hayatı yaşatacak bu şehirde okumak gerçekten çok zevkli ve eğlenceli olacaktır.

Odessa İçin Daha Fazla Beklemeyin

Peki Odessa’da nasıl geçineceğiz? Para birimimiz oranın kaç katı? Madem bu kadar ucuz paramızın karşılığı Odessa’da nedir? Bu tarz sorular aklınızda eminim ki belirmeye başladılar bile. Odessa para birimi ve para bozdurma konusunda bilmeniz gerekenler çok kısa aslında. Odessa para birimi olarak Grivna’yı kullanıyor. 1, 2, 5, 10, 20, 50, 100, 200 ve 500’lük banknotlar kullanıyorlar.

Türk lirasına denkliğinden bahsetmek gerekirse de, 1 Türk Lirası yaklaşık olarak söylemek gerekirse 7 Grivna’ya eşittir diyebiliriz. Kapik para birimini de Ukrayna’da duymanız oldukça mümkün. Peki Kapik nedir? Kapik de bizdeki kuruşun oradaki karşılığıdır. 100 Kapik 1 Grivna’ya eşittir. Gördüğünüz gibi Odessa para birimi ve para bozdurma konusu bizim için aslında oldukça avantajlı. Böylece kişisek ihtiyaçlarınızı ve yeme-içme, barınma, ulaşım gibi ihtiyaçlarınızı da Türkiye’dekinden çok daha ucuza karşılayabilirsiniz. Burada otobüs biletlerini aylık alabilirsiniz. Sizin için daha iyi olacaktır. Yemek ücretlerinin sizin için ne kadar uygun fiyatlara gelebileceğini gördüğünüzde ise şok olacaksınız.

Et gibi ürünleri burada ülkenize göre çok daha ucuza yediğinizi görünce gözlerinize inanamayacaksınız. Bunun yanında Odessa sanatsal ve kültürel faaliyetleri ile de oldukça meşhur. Eğer Tarihi Opera Binası gibi köklü ve eski bir merkezde ünlü bir bale ya da opera izlemek isterseniz de en iyi yerlerden birinde yirmi beş liraya oturup, gösteriyi izleyebilirsiniz. Böylece kendinizi de çok iyi bir biçimde en kaliteli şekillerde yetiştirebilirsiniz.

Bize Gelin Yardımcı Olalım

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı size bize ulaşmanız takdirde istediğiniz kadar yardımcı olacaktır. Alanında uzman danışmanlarımız bunun için varlar. Sizin sorularınızı cevaplamak ve size hayatınızın en önemli kararını verirken yardımcı olmak bizi her zaman mutlu etti ve edecek de.

#ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #yurtdışındaüniversiteeğitimi #ukraynaüniversite

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!